کتاب الکترونیکی «ساندویچ حافظه، دمِ کنکور»

کنکور داده‌ها می‌دانند که پاسخ درست حتی به یک تست، می‌تواند رتبه فرد را بسیار جابجا کند. شاید قبولی شما در دانشگاه دلخواهتان بستگی به یک یا چند تستی دارد که باید مطالب مربوط به آن را خوب به خاطر بسپارید!

این آموزش ویژه ایام مرور پیش از امتحانات خاص آماده شده است، آنچه لازم دارید، این است که در مرورهایتان، مطالب را به واسطه راهکارهای این محصول آموزشی به خاطر بسپارید و در جلسه آزمون به یاد آورید.

همانطور که در فایل‌های این محصول از حاشیه‌ها پرهیز کرده‌ایم، در توضیح آن هم پیشنهاد می‌کنیم که این محصول را تهیه کنید و استفاده کنید و توضیح اصلی را در خود آموزش‌ها ملاحظه کنید. نگران کارایی راهکارها نباشید، چون توسط افراد زیادی بکار گرفته شده‌اند و در عمل نتایج عالی خود را نشان داده‌اند.

مبلغ سرمایه‌گذاری: ۱۰ هزار تومان

 

سرمایه گذاری؟!

بله، اعتقاد من این است که ما با طی کردن آموزش‌های کاربردی بهترین سرمایه‌گذاری را انجام می‌دهیم. ایجاد تغییرات مثبت در زندگی شخصی و حرفه‌ای، بهترین راه برای رشد در همه زمینه‌هاست، خصوصاً زمینه‌های مالی و اقتصادی.

وقتی حرف از سرمایه‌گذاری می‌شود، بیشتر افراد ذهنشان به سوی فعالیت‌های سودده مالی و اقتصادی معطوف می‌شود. در صورتی که بزرگترین سرمایه‌ای که یک نفر می‌تواند تدارک ببیند، آن چیزی است که بازدهی و سوددهی همیشگی را تأمین کند.

اگر این دوره و محصول آموزشی بتواند تنها یک درصد در روند فعالیت‌های شما بهبود ببخشد – این میزان به عقیده قاطع من ده‌ها برابر بیش از این است – ارزش افزوده‌ای که برایتان در دوران حیاتتان ایجاد می‌کند، میلیون‌ها تومان ارزش دارد. کافی است خودتان اندکی اندیشه کنید تا مطمئن شوید.

چرا مبلغ سرمایه‌گذاری این محصول اینقدر پایین است؟

ارزان بودن یک محصول، خصوصاً محصولات آموزشی پایه، اصلاً به معنای کم ارزش بودن آن نیست، این انتخاب من است که قیمت محصول را طوری قرار دهم که کمتر کسی از پس تأمین هزینه آن برنیاید.

رسالت من ایجاب می‌کند تا آموزش‌هایم را به همه افراد برسانم، پس باید توان مالی همه را مدنظر داشته باشم.

 

ضمانت‌های این محصول:

 

1 اظهار نظر

  1. بسیر بسیار عالی از شما و سایت خوبتون ممنونم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *