سال پربرکت ۹۶، نوروز زیبای ۹۷

هدف

آیا از برآورده شدن خواسته‌هایتان خوشحال می‌شوید؟

آیا دوست دارید که سریع‌تر از همیشه به هدف هایتان برسید؟

آیا دوست دارید که در آخر سال ۹۶ به اهداف این سال رسیده باشید؟

آیا می‌خواهید با گام‌های اصلی و مهم یک برنامه خوب آشنا شوید؟

آیا آماده هستید یک سال خوب را آغاز کنید؟

پس این مطلب را تا انتها بخوانید …

درست است که هنوز تا پایان سال ۹۵ بیش از یک ماه باقی مانده، ولی پیشنهاد می‌کنم از الان با دید بازتری به سال آتی نگاه کنید.

برآورده شدن خواسته‌ها، یکی از آرزوهای هر کسی است. هر کسی دوست دارد به آنچه آرزویش را دارد، برسد و در این مسیر تلاش‌هایی هم انجام می‌شود.

برخی افراد دست به اقدام می‌زنند و کارهایی انجام می‌دهند، بسته به درست یا نادرست بودن اقداماتشان هم نتایجی بدست می‌آورند.

برخی دیگر می‌نشینند و موفقیت دیگران را تماشا می‌کنند.

عده‌ای هم هستند که با سرعت به پیش می‌روند. هر روز بهتر از روز قبل در یک جهت خاص حرکت می‌کنند و دست آخر به آنچه دلخواهشان است می‌رسند. پول، جایگاه شغلی، موقعیت اجتماعی، شهرت، موفقیت‌های خانوادگی، تحصیلات عالی و … برای همه قابل دسترسی است، اگر بخواهیم و به لوازم آن پایبند باشیم.

چند اصل وجود دارد که ما را به سمت هدفمان حرکت می‌دهد.

اولین اصل، هدف گذاری درست و صحیح است

اینکه به کجا می‌خواهیم برسیم مهمترین چیزی است که باید بدانیم. هدف داشتن با آرزو داشتن تفاوت دارد. آرزو داشتن مثل این است که بخواهیم به گنج دست پیدا کنیم، ولی هدف داشتن مثل این است که بدانیم یک گنج در فلان نقطه زیر خاک مدفون شده است.

برای تحقق آرزو، در نهایت باید به هدف‌گذاری اقدام کنیم تا بتوانیم آن را با چشمان خود ببینیم. پس داشتن آرزو به تنهایی کاری نمی‌کند.

مسئله خیلی مهمی اینجا وجود دارد و آن این است که هدف‌گذاری اصولی دارد که رعایت نکردن آن اصول مانع از رسیدن ما به اهدافمان می‌شود.

وبینار هدف

دوستانی که در وبینار «چرا به اهدافمان نمی‌رسیم» حضور داشتند، دانستند که یکی از موانع ما برای رسیدن به اهدافمان این است که هدف‌گذاری درستی نداشته باشیم.

یا هدف‌گذاری چه چیزی به دست خواهیم آورد؟

هدف‌گذاری ما را از دچار شدن به روزمرگی رها می‌کند. همچنین نمی‌گذارد وقت و انرژی‌مان را در راه‌هایی که زندگی‌مان را رشد نمی‌بخشند از بین ببریم

در سایت ۲برابر.کام مطالبی در مورد هدف گذاری وجود دارد که مطالعه آنها می‌تواند کمک بسیاری در زمینه هدف‌گذاری کند. مثل این مطلب و این مطلب

اکنون قصد داریم با توجه به نزدیک شدن به پایان سال ۱۳۹۵، یک برنامه خوب برای تحقق اهداف و رؤیاها در سال ۱۳۹۶ بچینیم. یک برنامه کاربردی و آگاهانه که بتواند زیبایی نوروز ۱۳۹۷ را برایمان دوچندان کند.

فرصت کم است و امکانات محدود پس اگر دوست دارید جزو کسانی باشید که سال خوبی را می‌خواهند آغاز کنند و در پایان آن رضایت بیشتری داشته باشند، در وبینار آینده با عنوان «سال پربرکت ۹۶، نوروز زیبای ۹۷» ثبت نام کنید.

تصور کنید اگر مطالبی که گفته می‌شود را خوب اجرا کنید، و فقط بخشی از هدف های شما محقق شوند، مثلاً درآمد شما تنها ده درصد بیشتر شود، چقدر پیشرفت می‌کنید؟

 

برای کسانی که زودتر ثبت‌نام کنند امکان ویژه‌ای درنظر گرفته‌ایم.

۱۵ نفری که زودتر از بقیه ثبت نام کنند می توانند یک نفر دیگر را به صورت رایگان به این کلاس دعوت کنند

 هزینه ثبت‌نام چقدر است؟

این عقیده من است که هر پولی که در راه آموزش و رشد توانایی‌هایم خرج کنم، سرمایه‌گذاری پر سودی است و بازگشت آن تضمینی است. پس به جای واژه “هزینه” من عبارت مبلغ سرمایه‌گذاری را بیشتر می‌پسندم.

مبلغ سرمایه‌گذاری این وبینار تنها ۲۹ هزار تومان است.

وبینار هدف

زمان و مکان برگزاری وبینار؟

زمان برگزاری وبینار روز دوشنبه ۲ اسفند ساعت ۱۹ الی ۲۰ است.

مکان هم مثل همه وبینارها، مقابله رایانه و یا گوشی تلفن همراهتان، در هر جایی که به اینترنت دسترسی داشته باشید.

 ظرفیت این وبینار محدود است و تنها ۵۰ نفر در وبینار حاضر خواهند بود و این آخرین وبینار امسال با این موضوع است که برگزار می شود

یک هدیه برای شرکت کنندگان در نظر گرفته‌ایم

در کلاسهای ما، چه حضوری و چه غیر حضوری، یک فرم نظرسنجی ساده وجود دارد که به ما کمک می‌کند بتوانیم اشکالات‌مان را متوجه شویم و اصلاح کنیم.

برای عزیزانی که در این وبینار ثبت نام می‌کنند و پس از کلاس در نظرسنجی شرکت می‌کنند، نسخه الکترونیکی کتاب «حسش نیست» ارسال می‌شود.

چگونه می‌توانم ثبت‌نام کنم؟

از طریق لینک زیر می‌توانید ثبت نام را انجام دهید. پس از انجام عملیات پرداخت بانکی، ایمیل توضیحات تکمیلی و آدرس ورود به کلاس برایتان ایمیل خواهد شد.

وبینار هدف

امکان پرداخت آنلاین ندارید؟

همچنین دوستانی که امکان پرداخت آنلاین را ندارند، با واریز وجه کلاس به یکی از حسابهای زیر و ارسال مشخصات لازم از طریق پیامک به شماره ۰۹۹۰۲۳۵۶۱۵۵ می‌توانند ثبت‌ نام خود را قطعی نمایند.

مشخصات لازم:

  • نام و نام خانوادگی پرداخت کننده
  • شماره حساب و بانک پرداخت کننده
  • شماره پیگیری واریز انجام شده
  • تاریخ دقیق واریز
  • نام کلاس

متن نمونه پیامک:

علی جویباری

۰۱۰۲۸۵۶۰۰۷ بانک ملی

۴۵۶۰۲۷

۲۵ بهمن ۹۵

meli melat resalat
شماره حساب شماره حساب شماره حساب
۰۱۰۷۶۰۲۸۶۴۰۰۷ ۲۵۲۱۳۱۲۸۸ ۳۵۰٫۳۷۵۷۹۸۷٫۱
شماره کارت شماره کارت شماره کارت
۶۰۳۷۹۹۷۲۱۷۲۳۶۵۸۸ ۶۱۰۴۳۳۷۹۷۹۱۷۷۴۳۱ ۵۰۴۱۷۲۱۰۳۳۶۲۸۹۲۷
شماره شبا شماره شبا شماره شبا
IR310170000000107602864007 IR470120010000000252131288 IR970700035000113757987001
به نام سیدمحمد حسنی‌زاده به نام سیدمحمد حسنی‌زاده به نام سیدمحمد حسنی‌زاده

این کلاس پیش‌نیازی دارد؟

بله؛ یک پیش‌نیاز و آن هم اشتیاق به یادگیری و اجراست. البته وسیله‌ای که بتوانید با آن در وبینار شرکت کنید هم لازم است که لابد در اختیار دارید.

اگر از کلاس خوشم نیامد چه؟

تمام خدماتی که در سایت ۲برابر.کام ارائه می‌شوند، از گارانتی بازگشت وجه برخوردارند، اگر به هر دلیلی از آموزش‌های ارائه شده راضی نبودید، می‌توانید یک ایمیل برای ما ارسال کنید و از این گارانتی استفاده کنید. ما بدون اینکه هیچ سوالی بپرسیم، وجه شما را برمی‌گردانیم.

وبینار هدف
وبینار چیست؟

وبینار یک کلاس آنلاین است؛ یک بستر برای ارائه سمینار از طریق اینترنت. در این روش کلاس‌هایی با ظرفیت معین تشکیل می‌شود و لینک ورود به این کلاس برای ثبت‌نام کنندگان فرستاده می‌شود. در ساعت معین این کلاس برای افراد قابل دسترسی است و می‌توان وارد کلاس شد و از مطالب استفاده کرد.

در وبینارها تصویر ارائه دهنده برای دانش‌پذیران قابل مشاهده است، البته تصویر دانش پذیران هم اگر تجهیزات لازم را داشته باشند قابل پخش است، اما به علت اینکه سرعت افت پیدا می‌کند، معمولاً به پخش تصویر استاد اکتفا می‌شود.

دانش‌پذیران می‌توانند نظرات خود را تایپ کنند و به اطلاع استاد برسانند. و یا اینکه به صورت آنلاین پیام صوتی بفرستند که باز هم به دلیل قبل، از این مورد هم صرف نظر می‌شود و تنها به متن بسنده می‌شود.

مزیت وبینار نسبت به کلاس حضوری

  • نیاز نداشتن به حضور فیزیکی؛
  • امکان حضور در هر جایی که مخاطب صلاح بداند؛
  • صرفه جویی در هزینه‌ها (هزینه‌های ایاب و ذهاب و …)؛
  • امکان حضور آسان افراد از اقصی نقاط جهان، نه فقط جایی که کلاس برگزار می‌شود.

وبینار هدف

1 اظهار نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *