من:

سیدمحمد حسنی زاده

مشاور و سخنران در زمینه بهبود عملکرد فردی و بهره‌وری سازمانی و همچنین مدیر سایت ۲برابر.کام هستم.

سیدمحمد حسنی زاده

تحصیلات

رشته مهندسی مکانیک را در دانشگاه خواندم چون علاقه فراوانی به علوم کاربردی داشته و دارم، و ترجیح دادم علاقه دیگرم که پرداختن به آموزش‌های بین رشته‌ای مدیریت و روانشناسی است را در خارج از دانشگاه به صورت آزاد پیگیری نمایم، حداقل حسنش این است که در این خصوص، از علم روز بهره‌مند می‌گردم. و حسن دیگرش این است که به جای پرداختن به زوائدی که در دوران تحصیل باید متحمل شوم، کاربردها را به صورت عینی و عملی فرا می‌گیرم.

تجربیات

تجربه‌های کاری متعددی در حوزه‌های کاری متفاوتی داشته‌ام. روحیه فعالیت و کسب تجربه‌های مختلف باعث شد که قبل از تحصیل در دانشگاه، حین تحصیل و بعد از فراغت از تحصیل هیچ وقت بیکار نباشم و از خیلی کارها سر در بیارم.

همین باعث شد تا تجربه‌های مختلفی کسب کنم، کار در دبیرخانه یک شرکت ساخت و ساز، حسابداری در نمایندگی یکی از شرکت‌های بزرگ، کارشناس تحلیل و بررسی، خبرنگاری، کارشناس اداری، ویراستار، کارشناس روابط عمومی، کارشناس استاندارد آسانسور و … . از هر کدام تجربه‌های زیادی را اندوختم تا الان که در خدمت شما هستم بتوانم بهترین اثرگذاری را داشته باشم.

چرا توسعه فردی و سازمانی

کار کردن در مشاغل مختلف، همانطور که در بالا گفتم، برای من بسیار ارزشمند بود و به کسب تحربه‌های زیادی انجامید. زمان زیادی لازم نبود تا بفهمم از جمله مهمترین نیازهای اساسی قریب به اتفاق همه افراد جامعه و ارگانها و سازمان‌های ما برای رسیدن به قله‌های پیشرفت و ترقی، در اندیشه و عمل توسعه بودن و هرس کردن درخت فعالیت‌ها از شاخ و برگ‌های اضافی است.

وقتی هدف بزرگی در سر داریم، چه خُرد، در سطح فردی و چه کلان، سازمانی، و کلان‌تر از آن در کشور، باید به این موضوع به طور جدی فکر کنیم که چطور از منابعمان استفاده کنیم که بتوانیم بیشترین بهره را ببریم. همین اصل محور فعالیت‌هایم در همین سایت و جاهای دیگر است؛ در ارائه مطالب و مقالات، سخنرانی‌ها و مشاوره‌هایی که تا کنون به افراد مختلف ارائه داده‌ام و محصولاتی که تولید کرده‌ام.

gift_PNG5946

از شما دعوت می‌کنم برای شرکت در:

دوره رایگان بهبود عملکرد فردی

دوره رایگان بهبود عملکرد فردی فرصتی را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید با مهارت‌های پایه‌ای در زمینه بهبود عملکرد فردی آشنا شوید و راهکارهای عملی برای اصلاح روش‌ها و شیوه‌های زندگی را به کار بگیرید.

برای عضویت کافیست ایمیل و نام خانوادگی‌تان را در کادر زیر وارد کنید و منتظر دریافت دوره رایگان باشید.

ثبت نام در دوره رایگان

یک دوره رایگان برای آموزش بهبود عملکرد، مدیریت زمان، انرژی و ... برای شما آماده کرده‌ایم

Please wait...

Thank you for signing up!

با شرکت در این دوره چه چیزهایی را دریافت می‌کنم؟

۵ درس آموشی در زمینه بهبود عملکرد فردی به صورت کاملاً رایگان! در این دوره سیدمحمد حسنی‌زاده مربی و مشاور در زمینه بهبود عملکرد فردی و بهره‌وری سازمانی مطالب ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد و درس‌ها طبق زمان‌بندی مشخصی برای شما ارسال می‌شوند.

سرفصل‌های این دوره:

• معنای بهبود عملکرد
• اهمیت پرداختن به بهبود عملکرد و نتایج آن
• شنناخت منابع اساسی همه افراد
• مهارت‌های حفظ و افزایش انرژی فیزیکی
• مهارت‌های کلیدی مدیریت زمان
• اولویت‌بندی و درجه بندی کارها
• بهبود و افزایش کارایی انرژی ذهنی

چرا این دوره رایگان است؟

مطالبی که در این دوره گفته می‌شوند، مورد نیاز همه مردم است، خصوصاً در کشور ما که نیاز به ایجاد تغییر و تحولات عمده‌ای در همه سطوح دارد. و ما باید این تغییرات را از خودمان شروع کنیم تا بتوانیم جامعه‌ای اصلاح شده داشته باشیم.

بسیاری از افراد فکر می‌کنند آموزش‌های رایگان بدرد نخور هستند و محتوای مناسبی ندارند، این برداشت در بسیاری از موارد درست نیست، و آموزش رایگان برابر با کارایی نداشتن نیست.

اگر این دوره در قبال دریافت وجه ارائه می‌شد، قیمتی در حدود ۴۵ هزار تومان می‌داشت، ولی علت اینکه به رایگان در اختیار عموم مردم قرار می‌گیرد این است که همگان نیاز دارند این مهارت‌های پایه‌ای را فرا بگیرند.

آیا این دوره کافی است؟

البته که نه! مهارت‌های پایه‌ای مورد نیاز افراد بسیار بیشتر از چیزی است که در این دوره آموزش داده می‌شود، ما مهم‌ترین‌ها را ارائه کردیم تا موتور حرکت شما روشن شود و در مراحل بعد، آموزش‌های دیگر را فرا بگیرید.

از اینکه ایمیلم را وارد کنم، می‌ترسم!

با صرف داشتن آدرس ایمیل، هیچ کس نمی‌تواند مشکل امنیتی برای شما ایجاد کند و به اطلاعات شما دسترسی پیدا کند. همچنین ما از این ایمیل تنها برای ارسال دوره و اطلاع‌رسانی‌های سایت نظیر مقالات منتخب، محصولات جدید، و دوره‌ها و کارگاه‌ها استفاده می‌کنیم. ضمن اینکه هر زمانی که بخواهید، می‌توانید عضویت خود را لغو کنید.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

همه افرادی که می‌خواهند توان و عملکردشان را بهبود ببخشند و هر روز یک پله از روز قبل بالاتر باشند. فرقی نمی‌کند که دانشجو، دانش‌آموز، مدیر، کارمند، کارگر، کاسب، تاجر، خانه‌دار و یا مشغول به هر پیشه دیگری باشید، این مطالب چیزهایی است که همه به آنها نیاز داریم.

ثبت نام در دوره رایگان

یک دوره رایگان برای آموزش بهبود عملکرد، مدیریت زمان، انرژی و ... برای شما آماده کرده‌ایم

Please wait...

Thank you for signing up!

درست است که این دوره رایگان است، با این وجود خوب است بدانید ما محصولاتمان را اینگونه ضمانت می‌کنیم:

garanty

پیشنهاد می‌کنم این دوره را از دست ندهید