بیدار باش صبحانه

بیدار

نیم نگاهی به گوشی تلفن همراهتان بیاندازید و امکاناتش را بررسی کنید. از چند درصد از امکانات گوشی تان استفاده می‌کنید؟ افراد بسیار کمی هستند که از تمام قابلیت‌های گوشی شان استفاده می‌کنند.

مشابه همین قضیه در بهره گیری از توانمندی‌ها و منابعمان وجود دارد. زندگی نامه همه افراد موفق را که مطالعه کنید، یک نقطه نظر مشترک در همه آنها خواهید دید:

همه آنها از جایی که لازم است، روزشان را آغاز می‌کنند، از لحظه مورد نیاز. حتی اگر این زمان، بسیار زودتر از آن چیزی باشد که ما فکر می‌کنیم.

حالا می‌رسیم به اینکه زمان بیداری شما آیا متناسب با نیازتان هست یا نه:

هست: خیلی عالی

نیست: چه راهکاری اندیشیده اید تا بتوانید به این نقطه شروع مطلوب دست پیدا کنید؟

پیشنهاد ما

یک راه حل برای این مورد پیشنهاد می‌کنم که بتوانید بیداری در زمان مقرر را تبدیل به یک عادت کنید. اینکه یک نفر هر روز رأس ساعت توافقی شما را بیدار کند و تا حد ممکن هوشیاری شما را فعال کند.

تضمین اینکه این بیداری تبدیل به یک عادت شود، این است که ۴۰ روز در زمان مقرر تماسی با شما برقرار می‌شود و گفتگویی ۵ دقیقه‌ای انجام خواهد شد. در این گفتگو چند مرحله‌ای که برای بیدار ماندن مورد نیاز است، طی می‌شود.

چه مراحلی برای بیدار ماندن مورد نیاز است؟

در این محصول ویدئویی توضیحات مفصل ارائه شده است.

(برای تهیه کنندگان این خدمت، محصول فوق به رایگان ارسال می‌گردد)

آیا این راهکار به تنهایی کفایت می‌کند؟

ما با هم تلاش می‌کنیم تا یک مسیر عصبی را ایجاد کنیم. وقتی این مسیر عصبی ایجاد شد، مسیر برای ادامه هموار است. منتها مداومت هم لازم است. باید بیداری به موقع، خودتان را متعهد کنید.

اگر احساس می‌کنید که این راهکار برایتان مفید است ولی هنوز دچار تردید هستید، حتماً مثالهای زیر را مطالعه کنید:

اگر تنها یک ساعت زودتر از موقع کنونی بیدار شوید، چه کارهای بیشتری می‌توانید انجام دهید؟

عده‌ای زمان خوبی برای مطالعه پیدا می‌کنند، عده‌ای زمان لازم برای ورزش صبحگاهی را فراهم می‌کنند، عده‌ای دیگر عبادات بیشتر می‌رسند، افرادی که دیر به سر کار می‌رسند، دیگر از این لحاظ خیالشان راحت می‌شود و کسانی که امورات اول وقتشان را با عجله انجام می‌دهند، آرامش بیشتری کسب خواهند کرد.

شاید بهترین و آرام ترین زمان‌های هر کسی، ابتدای روز و پیش از آغاز کارهای روزمره است. این زمان وقتی است که تمرکز بیشتری داریم، مزاحمت‌های محیطی حداقل است، و از همه مهمتر، اولویت‌های روز تازه در حال شکل گیری است.

چقدر سرمایه گذاری لازم است؟

سرمایه گذاری لازم برای ۴۰ تماس ۵ دقیقه‌ای روزانه در ساعت مقرر مبلغ نهصد هزار تومان است و اگر تمام ۴۰ روز بیدار شوید و گفتگو و کارهای لازم مطرح شده در آن انجام شود، پس از اتمام، نیمی از این مبلغ به شما تقدیم خواهد شد.

گران نیست؟

اول اینکه محاسبه کنید و ببینید چقدر ضرر و زیان مالی، معنوی و کاری را به خاطر بیدار نشدن به موقع متحمل شده اید. و اینکه یک عادت بسیار لازم، درجه یک و همیشگی خواهید ساخت. همینطور حساب کنید در آینده چه عوایدی خواهید داشت اگر بتوانید به موقع بیدار شوید.

دوم اینکه این خدمت برای کسانی است که می‌خواهند یک تغییر اساسی در زندگی خود به وجود بیاورند و می‌دانند که این تغییر، ارزش این سرمایه‌گذاری را دارد. در واقع آنچه پرداخت می‌کنند نسبت به آنچه به دست می‌آورند قابل مقایسه نیست.

تماس توسط چه کسی برقرار می‌شود؟

در حال حاضر تماسها توسط سیدمحمد حسنی زاده انجام می‌گیرد. یعنی یک فرصت خیلی خوب در اختیار دارید برای اینکه روزتان را با انرژی کسی که به افراد زیادی برای بهبود عملکرد و فعال سازی توانمندی هایشان کمک کرده است، شروع کنید.

روند ثبت نام به چه صورت است؟

در فرم زیر موارد خواسته شده را تکمیل کنید، سپس ما درخواست‌های وارده را بررسی می‌کنیم و پس از توافق بر زمان مورد نظر، لینک پرداخت و ثبت نام نهایی ارسال می‌شود. پس از ثبت‌نام نهایی، به مدت ۴۰ روز تماس‌ها و گفتگوها طبق برنامه معین برقرار خواهد شد. این چهل روز، پیاپی و بدون وقفه است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *